2005 yılında ticari faaliyetlerine başlamış, ürün ve marka koruma üzerine çözümler üreten, konusunda kuruluşundan bu yana mükemmeliyetçi anlayışımız ile hizmetlerimize devam eden kurumsal bir firmayız.

Genetiği değiştirilmiş gıdaların insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkilerinin bilimsel çalışmalarla kanıtlanması üzerine, “bu konuda nasıl katkı sağlayabiliriz?” sorusundan hareketle, ülkemizin ata tohumlarını araştırdık ve bunların nasıl tekrar yaşamımıza dahil edilebileceğini düşünmeye başladık. Arkadaşlarımızdan bazıları, profesyonel ekşi mayalı ekmek ve bu ekmeklerin üretimleri, tohumlar üzerine eğitimler aldılar. Ortaya çıkan sonuçta, bu ekmeklerin yapımında kullanılan bazı ekipman ve malzemelerin tedarik edilmesinde sıkıntılar olduğunu tespit ederek, bu ürünlerin üretimlerini yaptırmak ve ülkemizden tedarik edilemeyecek olan (bambu sepetler v.s.) yurt dışındaki güvenilir kurumsal firmalar ile anlaşmalar yapıp ithal etmeye başladık. Bu işlemlerde gözettiğimiz ilk şey, sağlıklı ve doğal olmaları ile birlikte, kaliteden de ödün vermeden üretim yapmalarıydı.

Kurumsal amacımız; insan sağlığı için gerekli olan beslenmede,  kaliteli ve genetiği değiştirilmemiş ürünleri, uygun şartlarda insanımıza sunmak ve sağlıklı beslenmeyi bir takım grupların tekelinden kurtararak, lüks olmaktan çıkarmaktır.